poniedziałek, 15 lipca, 2024

Wybory we Wrocławiu – kandydaci do rady miejskiej – okręg nr 7

W tym miejscu znajdziesz wszystkich kandydatów do Rady Miejskiej Wrocławia 2024 w okręgu nr 7 (lista ulic na końcu tekstu). Kandydatów w tym okręgu zarejestrowały komitety wyborcze: Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga, Prawo i Sprawiedliwość, Bezpartyjni Samorządowcy, Jacek Sutryk Lewica i Samorządowcy, Kamraci dla Wrocławia, Konfederacja PJJ Bezpartyjni oraz Wrocławianie dla Wrocławian.

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

1 ŻAK Mateusz Damian Wrocław lat 29
2 RAZIK-TRZISZKA Magdalena Wrocław lat 37
3 WOLAK Ewa Wanda Wrocław lat 63
4 SŁOBODZIAN Maciej Piotr Wrocław lat 27
5 MĘDYGRAŁ Kacper Jan Wrocław lat 31
6 BOGUSZ Marzena Wrocław lat 52
7 WYBORSKI Piotr Krzysztof Wrocław lat 28

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI – POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 MASŁOWSKI Mateusz Wrocław lat 25
2 RYNKIEWICZ Alicja Ewa Wrocław lat 39
3 WIESZCZECZYŃSKI Łukasz Jan Wrocław lat 35
4 SZYMAŃSKI Jacek Wrocław lat 46
5 NIEMIROWSKI Włodzimierz Herman Wrocław lat 22
6 PERDUTA Marzena Alicja Wrocław lat 46
7 PASŁAWSKA Marta Magdalena Wrocław lat 44

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 KURCZEWSKI Michał Tymoteusz Wrocław lat 40
2 SADOWSKI Kamil Cezary Wrocław lat 39
3 SKOWRON Mariola Wrocław lat 60
4 WYSOCZAŃSKA Alicja Monika Wrocław lat 38
5 OCHMAN Beata Maria Wrocław lat 61
6 ŁYP Henryk Wrocław lat 69
7 WITKOWSKA Bożena Teodozja Wrocław lat 74

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”

1 MATURA Bartłomiej Grzegorz Wrocław lat 31
2 KIERAKOWICZ Krzysztof Wrocław lat 60
3 KLESZCZ Klaudia Weronika Wrocław lat 25
4 KUBICA Tymoteusz Filip Wrocław lat 18
5 KONCEWICZ Karolina Wrocław lat 36
6 ŚWIĄTEK Anna Karolina Wrocław lat 43
7 MICHALAK Andrzej Józef Wrocław lat 83

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY

1 KMIECIK Sergiusz Wrocław lat 45
2 OBŁĄK Aleksander Marek Wrocław lat 29
3 GASZEWSKI Andrzej Wrocław lat 63
4 KOLUS Emilia Cecylia Wrocław lat 39
5 BŁASZCZYK Wanda Barbara Wrocław lat 71
6 ROZWADOWSKA Magdalena Patrycja Wrocław lat 46
7 OLSZEWSKA Jolanta Elżbieta Wrocław lat 66

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KAMRACI DLA WROCŁAWIA”

1 ROMAŃSKA Barbara Halina Wrocław lat 70
2 GIERCZAK Mirosław Gracjan Wrocław lat 37
3 FRONC Beata Magdalena Wrocław lat 63
4 WÓJTOWICZ Jan Grzegorz Wrocław lat 54
5 TRZECIAK Krystian Karol Wrocław lat 43
6 BRZEZIŃSKA Klaudia Agnieszka Wrocław lat 34

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI

1 DASZKOWSKI Damian Wrocław lat 30
2 LEBIEDZIŃSKA Zofia Izabela Wrocław lat 44
3 RAKOWIECKA Dorota Olga Wrocław lat 40
4 ŚWIĄTEK Oliwia Martyna Wrocław lat 18
5 SADOWSKA Natalia Beata Wrocław lat 25
6 IMIELIŃSKI Przemysław Tomasz Wrocław lat 53
7 WAŻNY Artur Dariusz Wrocław lat 18

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN

1 SADOWSKA Arletta Ewa Wrocław lat 53
2 WÓJCICKI Piotr Zbigniew Wrocław lat 39
3 CHMIELEWSKA Elwira Aneta Wrocław lat 52
4 ŁAWNICZAK Jacek Czesław Wrocław lat 53
5 BŁAŻEWICZ Dorota Tatiana Wrocław lat 54
6 KULIŃSKI Dawid Mateusz Wrocław lat 20
7 DZIKI Adrian Sebastian Wrocław lat 32

OKRĘG WYBORCZY NR 7 – LISTA ULIC

Wrocław‑Psie Pole ulice: Adama Asnyka, Adama Jerzego Czartoryskiego, Adolfa Dygasińskiego, al. Aleksandra Brücknera, Aleksandra Szniolisa, Ałunowa, Anyżowa, Aptekarska, Archeologów, Artura Oppmana, Artyleryjska, Astrowa, Azaliowa, Bagatela, Bakaliowa, Bałkańska, Bałtycka, Barwinkowa, Bazyliowa, Bażancia, Belgradzka, Bezpieczna, Białych Goździków, Białych Tygrysów, Bierutowska, Bierzycka, Bławatna, Bociania, Bohdana Zaleskiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Leśmiana, Bombardierska, bp. Ignacego Krasickiego, Bratkowa, Bratysławska, Bronisława Knastera, Brzostowska, Brzuchowicka, Bukowicka, Bułgarska, Bydgoska, Bylinowa, Cerekwicka, Charkowska, Chłopska, Chmielna, Chocimska, Cholewkarska, Chorwacka, Cynamonowa, Czajcza, Czarnuszkowa, Czernicka, Czerwonej Róży, Czerwonych Maków, Czeska, Czytankowa, Ćwiczebna, Dalimira, Daliowa, Danuty Siedzikówny, Dekarska, Dłutowa, Dobroszycka, Domanowicka, Dubrownicka, Działdowska, Edmonda Micheleta, Edwarda Marczewskiego, Edytorska, Elementarzowa, Ełcka, Etnografów, Farna, Filomatów, Forsycjowa, Forteczna, Fortowa, Franciszka Karpińskiego, Frezjowa, Fryzjerska, Galla Anonima, gen. Józefa Wybickiego, gen. Leopolda Okulickiego, gen. Stanisława Kopańskiego, gen. Tadeusza Bora‑Komorowskiego, Geodezyjna, Gęsia, Gimnazjalna, Giżycka, Gołdapska, Gołębia, Gorczycowa, Gorlicka, Gostyńska, Grajewska, Grawerska, Grodzieńska, Groszkowa, Grudziądzka, pl. Gustawa Daniłowskiego, Haliny Konopackiej, Heleny Marusarzówny, Heleny Motykówny, Henryka Michała Kamieńskiego, Hetmańska, Hiacyntowa, Hokeistów, Hugona Kowarzyka, Ignacego Chrzanowskiego, Inflancka, Inspektowa, Irkucka, Irysowa, Iwana Franki, Jagiellońska, Jałowcowa, Jana Brzechwy, Jana Długosza, al. Jana III Sobieskiego, al. Jana Kasprowicza, al. Jana Kochanowskiego 91B, 93, Jana Kuglina, Jana Palacha, Jarocińska, Jaskółcza, Jaśminowa, Jeziorowa, Jubilerska, Jugosłowiańska, Juliana Klaczki, Jutrosińska, Kaczeńcowa, Kajakarzy, Kaletnicza, al. Kanonierska, Kaparowa, Kapliczna, Kasztelańska, Kazimierza Brodzińskiego, Kazimierza Funka, Kazimierza Przerwy‑Tetmajera, Kątowa, Kępińska, Kętrzyńska, Kiełczowska, Kłokoczycka, Kminkowa, Kominiarska, Konrada Wallenroda, Konwaliowa, Koperkowa, Kordiana, Kornela Makuszyńskiego, Kornela Ujejskiego, Korzenna, Korzeńska, Koszarowa, Koszykarzy, Kościerzyńska, Kotwiczna, Kowalska, Kowieńska, Krokusowa, Krośnicka, Krotoszyńska, Królewska, Królowej Marysieńki, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzyżanowicka, ks. Mariana Stanety, ks. Norberta Bonczyka, Księgarska, Księżycowa, Kukułcza, Kurkumowa, Kurlandzka, Kuropatwia, Kurska, Kwiatowa, Kwidzyńska, Laurowa, Lawendowa, Lechitów, Lekarska, Lekcyjna, Leopolda Staffa, Lidzka, Ligocka, Liliowa, Liońska, Lipska, Litewska, Lothara Herbsta, Lublańska, Ludwika Kubali, Ludwika Nabielaka, Lukrecjowa, Lutycka, Łabędzia, Łąka Mazurska, Łopianowa, Łozińska, Łuczników, Ługowa, Łużycka, Łyżwiarzy, Macedońska, Machnicka, Macieja Miechowity, Maciejkowa, Macierzankowa, Majerankowa, Malborska, Malwowa, al. Marcina Kromera, Mariana Falskiego, Marii Konopnickiej, pl. marsz. Józefa Piłsudskiego, Marynarska, Masztowa, Maurycego Mochnackiego, Mazepy, Meliorancka, Meliorancka Południowa, Melisowa, Mewia, Michała Tadeusza Falzmanna, Mieczykowa, Mieczysława Romanowskiego, Miejska, Miętowa, Miętowa Południowa, Mikory, Milicka, Miłostowska, Mirkowska, Mirtowa, mjr. Jana Piwnika‑Ponurego, Młynarska, Mokra, Monopolowa, Morawska, Mroźna, Mulicka, Mydlana 2 ‑ 2B, Na Polance, Nadbrzeżna, Nagietkowa, Niborska, Niepodległości, Nowogródzka, Obodrzycka, Obornicka, Odeska, Odolanowska, Odrodzenia Polski, Okrętowa, Oleska, Olsztyńska, Omska, Opłotkowa, Orna, Osiecka, Osobowicka, Osolska, Ostowa, Ostowa Północna, Ostrowska, Ostrzeszowska, Pakosławska, Palisadowa, Paprotna, Paryska, Pawłowicka, Pedagogiczna, Pełczyńska, Perzowa, Pęgowska, Pielęgniarska, Piesza, Piłkarzy, Piotra Czajkowskiego, Pleszewska, Podbiałowa, Pokrzywowa, Polanowicka, Polanowicka Północna, Polnych Niezapominajek, Poleska, al. Poprzeczna, Postolińska, Poświęcka, Prusicka, Przebiśniegowa, Przedwiośnie, Przejazdowa, Przylaszczkowa, Rafała Wojaczka, Rakowa, Ramiszowska, Raszowska, Redycka, Roberta Kocha, Rodziny Kornów, Rowerowa, Ruciana, Rudawska, Rycerska, Ryska, płk. Ryszarda Kuklińskiego, Rzeczna, Rzemieślnicza, Samuela Bogumiła Lindego, Sakury, Sarajewska, Sasankowa, Serbska, Sewastopolska, Seweryna Goszczyńskiego, Siatkarzy, Sienna, Sikorcza, Skarbu Zakrzowskiego, Skoczna, Skopijska, Skoroszowska, skwer Skwer Obrońców Helu, Słowacka, Sołtysowicka, Spacerowa, Sportowa, Stanisława Grochowiaka, Stanisława Piętaka, Stanisława Przybyszewskiego, Starodębowa, Staropolska, Starościńska, Stoczniowa, Stokrotkowa, Stradomska, Strażacka, Strzelecka, Sulejowska, Sulmierzycka, Sułowska, Sycowska, Szachistów, Szafranowa, Szałwiowa, Szarotkowa, Szczawiowa, Szczycieńska, Szczygla, Szczypiornicka, Szkutnicza, Szpacza, Ślazowa, Śremska, św. Huberta, al. Tadeusza Boya‑Żeleńskiego, Tadeusza Gajcego, Tadeusza Micińskiego, Tadeusza Zelenaya, Tallińska, Tarasa Szewczenki, Tczewska, Teodora Parnickiego, Teofila Lenartowicza, Torfowa, Torowa, Toruńska, Trocka, Twardogórska, Tylna, Tymiankowa, Wacława Berenta, Wacława Gąsiorowskiego, Wacława Potockiego, Waniliowa, Wenedów, Weroniki Kumko, Wędkarzy, Węgoborska, Widawska, Wiedeńska, Wieluńska, Wieruszowska, Wierzchowicka, Wilanowska, Wilczkowska, Wilgotna, Wilgowa, Wincentego Pola, Witebska, Witkowska, Władysława Anczyca, Władysława Broniewskiego, Władysława Orkana, Władysława Syrokomli, Włodarska, Włodzimierza Perzyńskiego, Wołgogradzka, Wołowska, Wójtowska, Wronia, Wrzosowa, pl. Wyzwolenia, Zabłocie, Zagaje, Zagrzebska, Zajączkowska, Zakrzowska, Zalipie, Załęże, Zamłynie, Zapotocze, Zarzecze, Zatorska, Zaułek Rogoziński, Zawalna, Zawilcowa, Zawońska, Zaziębie, Zduńska, Zecerska, Zegarmistrzowska, Zenona Miriama Przesmyckiego, Zielna, Złocieniowa, Złotej Lilii, Złotowska, Zofii Gumińskiej, Zygmunta Markowskiego, Żmigrodzka, Żmudzka, Żonkilowa, Żużlowców, Żywopłotowa