poniedziałek, 15 lipca, 2024

Wybory we Wrocławiu – kandydaci do rady miejskiej – okręg nr 3

W tym miejscu znajdziesz wszystkich kandydatów do Rady Miejskiej Wrocławia 2024 w okręgu nr 3 (lista ulic na końcu tekstu). Kandydatów w tym okręgu zarejestrowały komitety wyborcze: Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga, Prawo i Sprawiedliwość, Bezpartyjni Samorządowcy, Jacek Sutryk Lewica i Samorządowcy, Konfederacja PJJ Bezpartyjni oraz Wrocławianie dla Wrocławian.

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

1 RYBCZAK Agnieszka Wrocław lat 46
2 NOWOTARSKI Jakub Piotr Wrocław lat 34
3 KWIATKOWSKI Michał Stanisław Wrocław lat 36
4 PIECHEL Michał Wrocław lat 38
5 DUKSZTO Aneta Ewa Wrocław lat 50
6 PIECZYŃSKA Joanna Małgorzata Wrocław lat 56
7 PALACZ Piotr Zbigniew Wrocław lat 38

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI – POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 DZIADKIEWICZ Martyna Wrocław lat 26
2 SOBCZAK Maciej Wrocław lat 31
3 JERMOŁOWICZ Marek Michał Wrocław lat 40
4 CAŁUS Irmina Ewa Wrocław lat 44
5 AUGIEWICZ Jolanta Halina Wrocław lat 50
6 MATUSIK Krzysztof Wrocław lat 43
7 GUTKOWSKI Adam Wrocław lat 49

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 KILIJANEK Andrzej Wrocław lat 32
2 KRUKOWSKI Piotr Jan Wrocław lat 65
3 KONDZIELA Ewelina Barbara Wrocław lat 65
4 KREJ Adam Stanisław Wrocław lat 70
5 KOŁODZIEJ Jolanta Regina Wrocław lat 60
6 BRONOWICKI Piotr Wrocław lat 58
7 TERKIEWICZ Marta Maria Wrocław lat 32

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”

1 STUDNIARCZYK Witold Jan Wrocław lat 62
2 JAKIEŁA Michał Wrocław lat 31
3 CIEŚLIK Katarzyna Wrocław lat 39
4 LEMAŃSKA Aleksandra Lilia Wrocław lat 43
5 MAJEWSKA Anna Wrocław lat 50
6 ŁATA Artur Sławomir Wrocław lat 35
7 KLIMEK Agnieszka Wrocław lat 26

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY

1 KRAUZE Jarosław Piotr Wrocław lat 66
2 LACH Mirosław Mieczysław Wrocław lat 68
3 WOJACZYŃSKA Elżbieta Wrocław lat 50
4 MAKOWSKA Joanna Emilia Wrocław lat 45
5 WOJTASZEWSKI Adam Andrzej Wrocław lat 70
6 URBANIAK Patrycja Anna Wrocław lat 35
7 GÓRKA Arkadiusz Marek Wrocław lat 60

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI

1 BĄK Mirosław Artur Wrocław lat 50
2 SIELSKI Adam Dobrosław Wrocław lat 36
3 OKUNIEWICZ Tadeusz Antoni Wrocław lat 74
4 TUDUJ Tomasz Jerzy Wrocław lat 43
5 GRZELAK Magdalena Irena Wrocław lat 29
6 DUCZMAL Kamelia Gabriela Wrocław lat 38
7 KOTIK-BIERGIEL Dorota Wrocław lat 39

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN

1 ARENT Romuald Włodzimierz Wrocław lat 66
2 GÓRAL Krzysztof Paweł Wrocław lat 55
3 WOJTUŚ Karolina Rozalia Wrocław lat 20
4 STAPKIEWICZ Anna Patrycja Wrocław lat 45
5 JERZMAŃSKI Dawid Wrocław lat 23

OKRĘG WYBORCZY NR 3 – LISTA ULIC

Wrocław‑Fabryczna ulice: Gajowicka 175 ‑ 199 nieparzyste, pl. Mordechaja Anielewicza, Modlińska, Oksywska, Przelot, Saperów, Sokola 5 ‑ 23A nieparzyste, 6 ‑ 14 parzyste, Żurawia, Wrocław‑Krzyki ulice: al. Akacjowa, Alpejska, al. Armii Krajowej, Bardzka, Bernarda Pretficza 2 ‑ 28 parzyste, 3 ‑ 23 nieparzyste, Bielawska, Bogusława Bobrańskiego, Boczna, bp. Bernarda Bogedaina, Borowska, Wiktora Brossa, Brzoskwiniowa, Ciepła, Cisowa, Czerniawska, Jana Władysława Dawida, al. Dębowa, Długopolska, Drukarska, Dusznicka, Dyrekcyjna, Działkowa, Dzierżoniowska, Energetyczna, Gajowa, Gajowicka 62 ‑ 200 parzyste, Garwolińska, Gazowa, al. gen. Józefa Hallera 3 ‑ 29A nieparzyste, 2 ‑ 34 parzyste, 36 ‑ 48 parzyste, 52, Gliniana, Zygmunta Glogera, Władysława Grabskiego, Grójecka, Gwiaździsta, Henrykowska, Himalajska, pl. Ludwika Hirszfelda, Hubska, Jabłeczna, Jantarowa, Januszowicka, al. Jarzębinowa, Jastrzębia, al. Jaworowa, św. Jerzego, Jesionowa, Joannitów, Jana Kaczmarka, Kamieniecka, Kamienna, Kampinoska, al. Kasztanowa, ks. Czesława Klimasa, Kłodzka, Komandorska 16 ‑ 120 parzyste, 7 ‑ 177 nieparzyste, Krakusa, Krucza 1 ‑ 31A nieparzyste, 2 ‑ 12 parzyste, 58 ‑ 68 parzyste, Krynicka, Kudowska, Jerzego Kukuczki, Jacka Kuronia, Kutnowska, Laskowa, Zaułek Ferdynanda Lassalla, Lądecka, al. Lipowa, Lniana, Lubuska 1 ‑ 7 nieparzyste, Łagiewnicka, Łączności, Łódzka, Międzyleska, Morelowa, Morwowa, Nasypowa, Niemczańska, Nyska, Oficerska, Orla, Mieczysława Orłowicza, Orzechowa, Otmuchowska, Owocowa, Owsiana, Pabianicka, Paczkowska, Pamirska, Marka Petrusewicza, Pieszycka, Pietrzykowicka, Piękna, Piławska, Pirenejska, Pocztowa, Podchorążych, pl. Powstańców Śląskich, Powstańców Śląskich, Prudnicka, Przestrzenna, Pułtuska, Puszczykowska, Racławicka 1 ‑ 62A, Radkowska, Radosna, Rawska, Wandy Rutkiewicz, Sanocka, ks. Jana Schneidera, Sernicka, Sępia, Sieradzka, Skierniewicka, Skwerowa, Skwierzyńska 1 ‑ 19 nieparzyste, 2 ‑ 24 parzyste, Słowicza, Sochaczewska, Sokola 18 ‑ 68 parzyste, 27 ‑ 79 nieparzyste, Spadochroniarzy, Spiska, Srebrnogórska, Strońska, Studzienna, Wincentego Stysia, Sucha, Sudecka, Swobodna, Szczęśliwa 33, 44, Sztabowa 28 ‑ 100A parzyste, 51 ‑ 107 nieparzyste, Ślężna, Śliczna, Śliwkowa, Świeradowska, Tarnogajska, Tomaszowska, Trwała, Bolesława Ulanowskiego, Adama Uznańskiego, Andrzeja Waligórskiego, Wambierzycka, Wandy, Wapienna, Rudolfa Weigla, Wesoła, al. Wiązowa, Widna, Wieczysta, Wielka, Winogronowa, al. Wiśniowa, Wolbromska, pl. Ludwika Zamenhofa, Zaolziańska, gen. Mariusza Zaruskiego, Ząbkowicka, Zaporoska 24 ‑ 70 parzyste, 49 ‑ 91 nieparzyste, Tadeusza Zielińskiego 22 ‑ 112 parzyste, 39 ‑ 75 nieparzyste, Ziębicka, Złotostocka, Romana Zmorskiego, Żegiestowska